سیستم همکاری در فروش فایلبهینه سازی کلمات کلیدی روشی برای یافتن مطالب وب سایت شما می باشد, هم در زمانی که کاربر در سایت و هم در موتورها جستجو می نماید. بهینه سازی کلمات کلیدی در سایت شما به بهتر پیدا شدن سایت و صفحات آن در موتورهای جستجو کمک می نماید. رعایت این اصول برای سئو وب سایت بسیار مهم می باشد پس آنها را از یاد نبرید.
برای آموزش بهینه سازی کلمات کلیدی که مهمترین قسمت بارگزاری فایل می باشد لطفا نکات زیر را مد نظر داشته باشید و سپس دکمه اضافه کردن محصول را بزنید
بهینه سازی کلمات کلیدی رایتا

Alt تصاویر در هنگام وارد کردن  توضیحات اصلی فایل دارای اهمیت می باشد.استفاده از کلمات کلیدی در توضیحات تصاویر باعث بهتر جستجو شدن صفحه در موتورهای جستجو می شود. این موردی است که در اکثر سایت ها فراموش می شود پس با درج Alt تصاویر از رقبا پیشی بگیرید.

آموزش  Alt تصاویر

بعد از آپلود عکس در سایت Raita.ir و وارد کردن توضیحات مربوط به فایل مورد نظر نوبت به گذاشتن عکس در متن توضیحات می باشد.ابتدا بر روی علامت زیر کلیک کرده:

Alt تصاویر

 

بعد از باز شدن پنجره زیردر قسمت URL لینک آپلود عکس را گذاشته  و در کادر  متن  جایگزین توضیح مربوط به تصویر فایل را می نویسید و در گام آخر بر روی دکمه پذیرش کلیک می نمائید. 

-Alt-تصاویر
 

آموزش ارسال فایل

در این مطلب آموزشی به شما یاد داده می شود که چطور فایل را به فروشگاه اضافه کنید که بیشترین فروش را داشته باشید و روش برچسب زنی در فروشگاه  که  منجر به فروش بالا شود و ورودی گوگل تا 100 برابر افزایش می یابد

 

ادامه مطلب
brand logo